Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hedef Yapı Turizm Gıda İletişim Matbaa San. Ve Tic. A.Ş , 1995 yılında, Limited şirket olarak inşaat sektöründe alt yapı alanında ticari faaliyetlerine   başlamıştır.

Kısa sürede alt yapıda olduğu kadar üst yapı alanında da çalışmalarına başlamış ve bu alanlarda , ilkeli  güvenilir çalışmalarını başarıyla bu güne taşımıştır.

Uzman ve profesyonel kadrosu ile alanında sürdürdüğü başarılı çalışmalarını,  farklı alanlara da taşımak ve her sektörde ihtiyaç  duyulan , kaliteli, güvenilir  çalışmalar farklı  alanlarda da sürdürmek için Limited Şirket Statüsündeki yapısını A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Hedef Yapı A.Ş, farklı alanlara yönelen  ticari faaliyetlerini özellikle Rusya,  Avrupa ve Ortadoğu  ülkeleri ile  ithalat, ihracat a ağırlık vererek  faliyetine devam etmektedir.

 

 

 

Hedef Yapı  Kalite Çevre ve isg Politikası

 

Çalışan bilgi birikimi, tecrübesi ile müşteri ve yasal şartlara uygun üst yapı ve bina işleri ile alt yapı yapım işleri sektörründe hizmet vermek,

Firmamız merkez  ve şantiyelerinde çevresel etkileri kuruluş amaç ve bağlamız ile uyumluluğunu sağlamak çevre amaçlarının belirlenmesi için çerçeve sağlamak, kirliliğin önlenmesi ve hedef yapının bağlamına uygun taahhütleri içeren ve çevreye karşı koruyucu bir firma olmak, çevresel yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlayan çevre performansını arttırmak için kalite çevre ve isg’yi sürekli iyileştirmesini taahhüt ederek;

  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılayabilecek alt yapıyı oluşturmak.
  • İlkelerimize bağlı kalarak, müşterilerimizin memnuniyetlerini sistemimizdeki sürekli iyileştirmeler ile en üst seviyede tutmak.
  • Tüm çalışanlarımızın iş ve kişisel gelişimlerini gerekli eğitimlerle desteklemek, artırmak ve sürekliliğini sağlamak.
  • Kalite , çevre ve isg yönetim sistemini sürekli geliştirmek
  • Hammadde , su ve enerjiyi etkin bir şekilde kullanarak çevre etkilerimizi en aza indirmek için çalışmak
  • Tüm faliyet makine ve cihazlarımızın risk analizini yaparak bunların çevre sağlık ve güvenlik üzerindeki etkilerini kontrol ediyor azaltmak için gerekli işlemleri yapmak
  • Hizmet süreçlerimizde ortaya çıkan tehlikeli atıklarımızı lisanslı kuruluşlarda bertaraf ettirmek
  • Temin ettiğimiz hertürlü malzeme ve hizmetin kalite,çevre ve isg sistemimize uyumlu olmasına çalışmak
  • Muhtemel acil durumları ve iş kazalarını oluşmadan önlemeye çalışmak
  • Şirketimiz yönetim kadrosu ve çalışanları; kalite,çevre ve isg’nin bireysel başarılarla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir.

        

     Teoman Zeydan

 

 

 

                                                                                                                                                        

HEDEF YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  Tel : +90 0312 442 84 74 Faks : +90 0312 442 87 76  E-posta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.