Hedef Yapı A.Ş.

Faaliyetlerimiz

ALT YAPI

Boru hatları, kanalizasyon hatları, yer altı depolama çalışmaları gibi altyapı çalışmalarında yer almaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan uzman kadro ile altyapı çalışmalarını sorunsuz şekilde yürütebilen Hedef Yapı A.Ş., Tanap gibi yüzyılın projesinde Tekfen İnşaat’ın alt yüklenicisi olarak  toprak işlerini üstlenmiş ve kapsamını başarıyla tamamlamıştır.

ENERJİ

Günümüzün en önemli sektörü olan Enerji’de Hedef Yapı A.Ş., tecrübesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Rüzgar türbinlerinden, doğalgaza yaptığı çalışmalarla enerji sektöründe de yer edinebilen Hedef Yapı A.Ş. bu alanda başarıyla yoluna devam etmektedir. Bu alanda Özel Kablo’nun Katar distribütörlüğünü üstlenmiştir. Ayrıca TNC Telekominikasyon, Enerji, Turizm, İnşaat, Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ile de bu sektördeki çalışmalarını sürdürmektedir.

 

İLETİŞİM

Hedef Yapı A.Ş., General Mobile gibi bir dünya markasının Orta Doğu distribütörlüğünü üstlenmektedir. Aynı zamanda kendi markası olan “Quantum Mobile” ile de Orta Doğu’da toptan ve perakende satış da önemli rol oynamaktadır.

MADENCİLİK

Madencilik sektörüne yakın dönemde giriş yapan Hedef Yapı A.Ş. bu alanda kısa zamanda uzmanlaşarak, gerek kendi projelerinde gerekse ihtiyaç duyulan projelerde çalışmalarına devam etmektedir. Hedef Beton, Hedef Yapı A.Ş. nin bu alandaki ilk iştirakidir.

GIDA

Gıda sektöründe yaptığı faaliyetlerle adından söz ettiren Hedef Yapı A.Ş., Hollanda’da deniz ürünleri sektöründe öncü olan Atlantic Su Ürünleri Ticaret A.Ş. firmasıyla da kendi bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca su fabrikasına sahip olan Hedef Yapı A.Ş. bu sektörde de faal olarak bulunmaktadır.

ÜST YAPI

Faaliyetlerine ilk olarak Üst Yapı çalışmalarıyla başlayan Hedef Yapı A.Ş., bu alanda bir çok projenin yapımı üstlenmiş ve bu projeleri başarıyla tamamlamıştır. Üst Yapı projelerinde uzman ekibiyle yürüttüğü çalışmalarda yeni projelere yönelik çalışmaları devam etmektedir.